Единствената слика што ви е потребна – VIVAX 4K

Бидејќи единствената слика што навистина ви е потребна на вашиот ѕид е оваа 4K.

Доживеј ја моќта на ULTRA HD димензијата и запливај во милион бои со телевизорите на VIVAX.

Биди SMART, Купи SMART.
#ЖивејПаметноСоVIVAX

_________________
#VIVAX #ЖивејПаметноСоVIVAX #bestchoice #создадензавас #бидиSMART #купиSMART #smarttv #4kUltraHD #ultraHD #4K #sports #irreplaceablemoments #неповторливо #LED #LEDTV #live #живеј

Новиот VIVAX TV Pure Sound

Најубавите моменти со фамилијата од патувања се поубави кога ги гледаш на 4K ULTRA HD Вивакс телевизор.

Новиот VIVAX TV Pure Sound носи:
• 4К Ултра ХД резолуција со висока динамичка палета на бои (HDR), придонесува за чувството да сликата која ја гледате е најблиска до она, како нашето око го гледа светот околу себе.

Главна карактеристика на новата линија Вивакс телевизори е:

• Pure Sound звукот со вградени висококвалитетни звучници, полн бас и чувство на звукот како во кино сала

Дури и во есен, имај чувство дека брановите од морето се во твојата соба.

Биди SMART, купи SMART
#ЖивејПаметноСоVIVAX
_________________
#VIVAX #bestchoice #создадензавас #бидиSMART #купиSMART #smarttv #4kUltraHD #ultraHD #4K #sports #irreplaceablemoments #неповторливо #LED #LEDTV #live #живеј

ГЛЕДАЈ ФУДБАЛ НА 4K ULTRA HD

#Бодри ја македонската репрезентација во фудбал вечерва, и навивај заедно со твојот #VIVAX Телевизор.

Врвни перформанси според најновите светски трендови

☑️4K
☑️УЛТРА HD
☑️SMART (андроид) технологија
☑️КИНО звук
☑️УЛТРА слим дизајн
☑️можност за гласовни наредби
☑️слика во милион бои.

✅БИДИ СМАРТ, КУПИ СМАРТ!


Живеј паметно со Vivax.

_________________
#VIVAXMacedonia #ЖивејПаметноСоVIVAX #bestchoice #создадензавас #бидиSMART #купиSMART #smarttv #4kUltraHD #ultraHD #4K #sports #irreplaceablemoments #неповторливо #LED #LEDTV #live #живеј

За НЕПОВТОРЛИВИ МОМЕНТИ за кои живееме – VIVAX ТЕЛЕВИЗОРИ

За што живееме? За токму вакви моменти!


Биди паметен, купи VIVAX SMART TV со 4K ULTRA HD со:


☑️Најдобар квалитет
☑️Врвни перформанси
☑️Достапна цена
☑️и со илјадници задоволни корисници


VIVAX телевизор за неповторливите моменти поминати со семејството и пријателите!
_________________
#VIVAX#ЖивејПаметноСоVIVAX#bestchoice#создадензавас#бидиSMART#купиSMART#smarttv#4kUltraHD#ultraHD#4K#sports#irreplaceablemoments#неповторливо#LED#LEDTV#live#живеј

Распоред на сите натпревари за Светско првенство

Oд 211 само 32 тима влегуваат во 8те групи на светскиот мундијал кој ќе трае 1 месец. Овој период секој разговор ќе биде за празникот на фудбалот. Ќе гледаме фудбал дома, низ кафичите, низ рестораните, по парковите, во секое ќоше од нашето делување ќе кружат натпреварите од овогодинешното ФИФА Светско фудбалско првенство. Единствено прашање е: Како да се подготвиме за изненадувањата и магијата на фудбалот?

Прво и основно нешто што на сите им треба се намирници. Од чипс до урми, секој со сопствен вкус, од ладен чај до газиран сок, итн. Второ што на секој му треба е да го знае распоредот по кој ќе може да се гледаат сите натпреварите во Македонија:

Continue reading “Распоред на сите натпревари за Светско првенство”

#живејспортски VIVAX награден предизвик

VIVAX НАГРАДЕН ПРЕДИЗВИК!

Стани потенцијален добитник на 20 телевизори и 10 мобилни телефони VIVAX. 

Kако

1. Навивај и фотографирај се;
2. Лајкни ја Facebook фан страната на VIVAX Macedonia;
3. Објави ја јавно својата фотографија на Facebook;
4. Тагирај го VIVAX Macedonia на Facebook на истиот пост со хаштазите:
#живејспортски #пазитопка #живејговивакс 

Continue reading “#живејспортски VIVAX награден предизвик”