#Највкусните, #Најубавите и #Најкрцкавите

#Највкусните#Најубавите и #Најкрцкавите тостови се на #VIVAX TS-1000WH тостерот

• Висок квалитет
• Одлична Цена
• 1000 W
• Капацитет за 4 тостови
• Димензии (27x34x12)

Кој е гладен?
Време е за #ТостПојадок со #VIVAX

Јас знам што е #Најдобро за мојот дом!
Повеќе информации на: https://cutt.ly/JyaB7U5
____________________________________
#СоздаденЗаВас #Vivax #МојVivax #Sale #Price #Квалитет #Моменти #Mоќност #Тоaster #Тостер #ТостПојадок #Вкусно #СедиДомаСоVivax #ПојадокСоVIVAX

Мирисот на утринското кафе со VIVAX

Подобрете го вашето расположение со притискање на само едно копче.
Мирисот и вкусот на утринското кафе и кроасанот со растопено чоколадо.
Ги сакам утрата со VIVAX CM-700TG.
Јас знам што е #Најдобро за мојот дом!
Повеќе информации на: https://cutt.ly/5t0N7y6 или на https://cutt.ly/2t0N5TE
____________________________________
#СоздаденЗаВас #Vivax #МојVivax #Sale #Price #Квалитет #Моменти #Mоќност #CoffeMaker #МашинаЗаКафе #CoffeeToGo #VivaxCoffeMaker #VivaxCoffe #КафеДома #СедиДомаСоVivax

Фрозен 2 на мојот омилен VIVAX телевизор!

Врвни перформанси според најновите светски трендови

• 4K
• УЛТРА HD
• УЛТРА слим дизајн
• SMART (андроид) технологија
• КИНО звук
• можност за гласовни наредби и слика во милион бои.

VIVAX Pure Sound е избор и на најмалите!

❄️❄️ Фрозен 2 на мојот омилен VIVAX телевизор!

БИДИ СМАРТ, КУПИ СМАРТ!
Живеј паметно со Вивакс.
_________________
#VIVAX #ЖивејПаметноСоVIVAX #bestchoice #создадензавас #бидиSMART #купиSMART #smarttv #4kUltraHD #ultraHD #4K #sports #irreplaceablemoments #неповторливо #LED #LEDTV #live #живеј

Vivax Y дизајн, ACP-09CH25AEYI R32

Зошто и верувам на Vivax Y дизајн, ACP-09CH25AEYI R32 климата?

Затоа што го добивам конфорот во мојот дом по прифатлива цена, одлична заштеда и мир кој што ми е потребен.
Размислувам SMART, купувам SMART!

Живеам паметно со VIVAX!

Повеќе информации за клима уредот на: https://klimi.mk/product.php?id=230
Цена: 45.000,00 МКД
________________________________________
#VIVAX #ЖивејПаметноСоVIVAX #МКимаVIVAXклима #vivaxklima #vivaxklimi #klima #клима #климауред #airconditioner #airconditioning #air #airflow #inverter #bestbuy #bestchoice #создадензавас #temperature #температура

Затоа што е Pure Sound!

Не можеш да испуштиш ни збор од твојата омилена серија, а знам дека го подготвуваш твојот омилен ручек.

Знаеш ли зошто?

Затоа што звукот е Pure Sound!

Мисли SMART, Купи SMART!
Живеј паметно со VIVAX!
_____________
#VIVAX #ЖивејПаметноСоVIVAX #bestchoice #создадензавас #бидиSMART #купиSMART #smarttv #4kUltraHD #ultraHD #4K #sports #irreplaceablemoments #неповторливо #LED #LEDTV #live #живеј
#КупиSmartVivax

Мисли SMART со VIVAX!

Бидејќи единствената слика што навистина ви е потребна на ѕидот е оваа 4К.
Нека ја видат сите, нека ви завидат. 👌😎

Мисли SMART со VIVAX!
Живејт паметно!
_________________
#VIVAX #ЖивејПаметноСоVIVAX #bestchoice #создадензавас #бидиSMART #купиSMART #smarttv #4kUltraHD #ultraHD #4K #sports #irreplaceablemoments #неповторливо #LED #LEDTV #live #живеј
#КупиSmartVivax

VIVAX R Design е мојот ЛИДЕР за ЕФИКАСНОСТ❗️

Зошто⁉️
👉 А++ енергетска класа
👉 Wi-fi поврзување
👉 Греење до температура од -20 степени
👉 Био филтер
👉 Греачи на компресор и кондензатор

Затоа VIVAX R Design е мојот SMART избор!

Живеј паметно со VIVAX!
Повеќе информации зa клима уредот на: https://tinyurl.com/yyvlenbg
Цена: 28,990.00 денари
Продажни места: https://tinyurl.com/y5aooxyl

________________________________________
#VIVAX #ЖивејПаметноСоVIVAX #МКимаVIVAXклима #vivaxklima #vivaxklimi #klima #клима #климауред #airconditioner #airconditioning #air #airflow #inverter #bestbuy #bestchoice #создадензавас #temperature #температура

Мојот избор за оваа зимска сезона е ACP-12CH35AEYI R32

☑А+++ енергетска класа SCOP 5.3
☑WI-fi поврзување
☑Греење и ладење до -32°C
☑SLEEP-MODE функција
☑Јонизатор
☑Функција за штедење на електрична енергија
☑Греачи на компресор и кондензатор

Ем штеди енергија, ем грее до -32°C
Биди SMART, Купи SMART – заштеди со VIVAX!
________________________________________
#VIVAX #ЖивејПаметноСоVIVAX #МКимаVIVAXклима #vivaxklima #vivaxklimi #klima #клима #климауред #airconditioner #airconditioning #air #airflow #inverter #bestbuy #bestchoice #создадензавас #temperature #температура

Затоа што е 4K и затоа што го сакаат и најмалите!

Врвни перформанси според најновите светски трендови,
• 4K
• УЛТРА HD
• УЛТРА слим дизајн
• SMART (андроид) технологија
• КИНО звук
• можност за гласовни наредби и слика во милион бои

БИДИ СМАРТ, КУПИ СМАРТ!
Живеј паметно со Вивакс.
_________________
#VIVAX #ЖивејПаметноСоVIVAX #bestchoice #создадензавас #бидиSMART #купиSMART #smarttv #4kUltraHD #ultraHD #4K #sports #irreplaceablemoments #неповторливо #LED #LEDTV #live #живеј

Биди паметен, купи VIVAX SMART TV со 4K ULTRA HD

☑Најдобар квалитет
☑Врвни перформанси
☑Достапна цена
☑ и со илјадници задоволни корисници

VIVAX телевизор за неповторливите моменти поминати со семејството и пријателите!
_________________
#VIVAX #ЖивејПаметноСоVIVAX #bestchoice #создадензавас #бидиSMART #купиSMART #smarttv #4kUltraHD #ultraHD #4K #sports #irreplaceablemoments #неповторливо #LED #LEDTV #live #живеј